Projekt Zdrowie Wadowice
Umów się na wizytę

Personel

mgr inż. Anna Kasperkiewicz Jest absolwentką Akademii Rolniczej w Krakowie (obecny Uniwersytet Rolniczy w Krakowie). W zawodzie dietetyka pracuje od 2008 roku. Posiada duże doświadczenie w tworzeniu jadłospisów dla osób o podwyższonej wadze ciała zarówno z zakresu nadwagi jak i otyłości, a także opracowywaniu diet wspomagających proces leczenia chorób dietozależnych. Pracuje również z dziećmi i posiada w tej dziedzinie dietetyki dodatkowe kwalifikacje. Dużą wagę przywiązuje do żywienia wspomagającego prawidłowy rozwój flory jelitowej. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu żywienia i dietetyki. Jej motto stanowią słowa Hipokratesa „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”.
Dietetyk mgr inż. Żaneta Czopek Jest absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako dietetyk. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w konferencjach, specjalistycznych kursach oraz czytając aktualne branżowe artykuły. Współpraca z pacjentami przynosi jej prawdziwą radość i satysfakcję. Jako zwolenniczka mądrego i zdrowego odchudzania indywidualnie dobiera plan żywieniowy uwzględniając w nim preferencje smakowe, występujące schorzenia oraz możliwości czasowe pacjenta. Oferuje również profesjonalną opiekę dietetyczną w różnych jednostkach chorobowych takich jak m.in. cukrzyca, hipercholesterolemia, dna moczanowa czy nadciśnienie. Służy pomocą także kobietom w ciąży oraz karmiącym.
Dietetyk mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc ukończyła Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz studia podyplomowe Żywienie w zdrowiu i w chorobie w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie jest szczęśliwą mamą i żoną. Wyznaje zasadę JESTEŚ TYM CO JESZ i stara się zarażać tym myśleniem wszystkich dookoła. W swojej pracy stawia przede wszystkim na kontakt z człowiekiem i szeroko pojętą edukację żywieniową w kierunku zmiany złych nawyków i tym samym przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym. Pomaga osobom z nadwagą i otyłością odzyskać zdrową wagę i radość życia bez efektu jo-jo.W swojej pracy oferuje również diety dla osób z niedowagą, dla kobiet w ciąży i karmiących, a także w różnych jednostkach chorobowych. Chęć zdobywania nowej wiedzy powoduje, że nieustannie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach, które pozwalają jej się cały czas rozwijać. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ dietetyka to również jej pasja..
mgr inż. Barbara Filak Absolwentka studiów inżynierskich i magisterskich Politechniki Śląskiej na kierunku “Biotechnologia” oraz studiów podyplomowych na Śląskim Uniwersytecie Medycznym z zakresu “Żywienie człowieka w zdrowiu i chorobie”. Od wielu lat specjalizuje się w leczeniu nadwagi i otyłości oraz planowaniu żywienia w różnych jednostkach chorobowych. Zdecydowana przeciwniczka stosowania radykalnych i nieracjonalnych diet, uczących nieprawidłowych nawyków żywieniowych. Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, przygotowując plan żywieniowy zapewniający proste i smaczne posiłki, a jej głównym mottem jest “aby schudnąć trzeba jeść”.
Asystentka dietetyka Magdalena Piegza Zawsze uśmiechnięta i kompetentna. Stara się dopingować wszystkich klientów w osiągnięciu wymarzonego celu. W razie potrzeby w kreatywny sposób zajmuje się Waszymi pociechami podczas odwiedzin u dietetyka. Dba o czystość i przyjemną atmosferę aby każdy kto trafia do naszego Centrum Dietetycznego czuł się jak w domu.

Duży plus za możliwość prowadzenia diety bez suplementacji. Ze względu na karmienie piersią nie mogę jej stosować. Dzięki Pani dietetyk jem zdrowo i chudnę. Polecam w 100 %

Edyta

Polecam z całego serca, dzięki pani dietetyk udało mi się zrzucić 15 kg! Lepiej się odżywiam, poprawiły się wyniki badań a samopoczucie jest rewelacyjne!

Anna

Bardzo miła atmosfera, Panie przesympatyczne, dieta nieskomplikowana dobrana pod moją pracę i smaki. Terminy wizyt też ustalane tak, żeby mi pasowało, za to duży plus.

Monika

Centrum dietetyczne z prawdziwego zdarzenia. Wykwalifikowanie dietetycy, wyposażeni w odpowiednie narzędzia do pracy mogący pomóc osobom z problemami z wagą ciała ale również borykający się z różnymi problemami zdrowotnymi które mają wpływ na wagę ciała. Dla mnie to pierwsza taka kompleksowa usługa w rozsądnej cenie, na rynku, który ostatnimi czasy pełen jest domorosłych dietetyków bez […]

Michał

Korzystałem z pomocy zarówno Pani Żanety jak i Pani Eweliny. Za każdym razem Panie uwzględniały w dietach moje preferencje smakowe oraz to, żeby dieta nie była skomplikowana w przygotowaniu. Składniki do wykonania diety były łatwo dostępne i w przystępnej cenie.

Andrzej

Polecam !!!

Grażyna

Super 😊polecam w 100%

Iwona

Świetna i fachowa obsługa 🙂 wszystkim polecam gorąco.

Tomasz

Pełen profesjonalizm całego zespołu 😉polecam..efekt na plus gwarantowany 

Marcin

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy