Projekt Zdrowie Wadowice
Umów się na wizytę

Personel

mgr inż. Anna Kasperkiewicz Jest absolwentką Akademii Rolniczej w Krakowie (obecny Uniwersytet Rolniczy w Krakowie). W zawodzie dietetyka pracuje od 2008 roku. Posiada duże doświadczenie w tworzeniu jadłospisów dla osób o podwyższonej wadze ciała zarówno z zakresu nadwagi jak i otyłości, a także opracowywaniu diet wspomagających proces leczenia chorób dietozależnych. Pracuje również z dziećmi i posiada w tej dziedzinie dietetyki dodatkowe kwalifikacje. Dużą wagę przywiązuje do żywienia wspomagającego prawidłowy rozwój flory jelitowej. Swoją wiedzę stale poszerza uczestnicząc w licznych szkoleniach i konferencjach z zakresu żywienia i dietetyki. Jej motto stanowią słowa Hipokratesa „Twoje pożywienie powinno być lekarstwem, a twoje lekarstwo powinno być pożywieniem”.
Dietetyk mgr inż. Żaneta Czopek Jest absolwentką Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy jako dietetyk. Swoją wiedzę poszerza uczestnicząc w konferencjach, specjalistycznych kursach oraz czytając aktualne branżowe artykuły. Współpraca z pacjentami przynosi jej prawdziwą radość i satysfakcję. Jako zwolenniczka mądrego i zdrowego odchudzania indywidualnie dobiera plan żywieniowy uwzględniając w nim preferencje smakowe, występujące schorzenia oraz możliwości czasowe pacjenta. Oferuje również profesjonalną opiekę dietetyczną w różnych jednostkach chorobowych takich jak m.in. cukrzyca, hipercholesterolemia, dna moczanowa czy nadciśnienie. Służy pomocą także kobietom w ciąży oraz karmiącym.
Dietetyk mgr inż. Ewelina Magiera-Fryc ukończyła Technologię Żywności i Żywienie Człowieka na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie oraz studia podyplomowe Żywienie w zdrowiu i w chorobie w Medycznym Centrum Kształcenia Podyplomowego Uniwersytetu Jagiellońskiego. Prywatnie jest szczęśliwą mamą i żoną. Wyznaje zasadę JESTEŚ TYM CO JESZ i stara się zarażać tym myśleniem wszystkich dookoła. W swojej pracy stawia przede wszystkim na kontakt z człowiekiem i szeroko pojętą edukację żywieniową w kierunku zmiany złych nawyków i tym samym przeciwdziałania chorobom cywilizacyjnym. Pomaga osobom z nadwagą i otyłością odzyskać zdrową wagę i radość życia bez efektu jo-jo.W swojej pracy oferuje również diety dla osób z niedowagą, dla kobiet w ciąży i karmiących, a także w różnych jednostkach chorobowych. Chęć zdobywania nowej wiedzy powoduje, że nieustannie uczestniczy w konferencjach i szkoleniach, które pozwalają jej się cały czas rozwijać. Swoją pracę wykonuje z ogromnym zaangażowaniem, ponieważ dietetyka to również jej pasja..
Asystentka dietetyka Magdalena Piegza Zawsze uśmiechnięta i kompetentna. Stara się dopingować wszystkich klientów w osiągnięciu wymarzonego celu. W razie potrzeby w kreatywny sposób zajmuje się Waszymi pociechami podczas odwiedzin u dietetyka. Dba o czystość i przyjemną atmosferę aby każdy kto trafia do naszego Centrum Dietetycznego czuł się jak w domu.

Pani Anna to przesympatyczna osoba i bardzo pomocna! Jak korzystać z usług dietetyka, to tylko takich jak ona 🙂 Bardzo mi pomogła, przy jej wsparciu straciłam sporo kilogramów i teraz robię wszystko, żeby one nie wróciły.

Oliwia Kalicka

Duży plus za możliwość prowadzenia diety bez suplementacji. Ze względu na karmienie piersią nie mogę jej stosować. Dzięki Pani dietetyk jem zdrowo i chudnę. Polecam w 100 %

Edyta

Polecam z całego serca, dzięki pani dietetyk udało mi się zrzucić 15 kg! Lepiej się odżywiam, poprawiły się wyniki badań a samopoczucie jest rewelacyjne!

Anna

Bardzo miła atmosfera, Panie przesympatyczne, dieta nieskomplikowana dobrana pod moją pracę i smaki. Terminy wizyt też ustalane tak, żeby mi pasowało, za to duży plus.

Monika

Centrum dietetyczne z prawdziwego zdarzenia. Wykwalifikowanie dietetycy, wyposażeni w odpowiednie narzędzia do pracy mogący pomóc osobom z problemami z wagą ciała ale również borykający się z różnymi problemami zdrowotnymi które mają wpływ na wagę ciała. Dla mnie to pierwsza taka kompleksowa usługa w rozsądnej cenie, na rynku, który ostatnimi czasy pełen jest domorosłych dietetyków bez […]

Michał

Korzystałem z pomocy zarówno Pani Żanety jak i Pani Eweliny. Za każdym razem Panie uwzględniały w dietach moje preferencje smakowe oraz to, żeby dieta nie była skomplikowana w przygotowaniu. Składniki do wykonania diety były łatwo dostępne i w przystępnej cenie.

Andrzej

Polecam !!!

Grażyna

Super 😊polecam w 100%

Iwona

Świetna i fachowa obsługa 🙂 wszystkim polecam gorąco.

Tomasz

Pełen profesjonalizm całego zespołu 😉polecam..efekt na plus gwarantowany 

Marcin

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy