Projekt Zdrowie Wadowice
Umów się na wizytę

Dawid szczuplejszy o 29 kg!

Przedstawiamy Dawida (19l.), który postanowił zawalczyć o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie. Udało się mu zrzucić już 29 kg!! O tym jak wyglądała jego droga do lepszego „ja” opowiada nam w wywiadzie:

 

Projekt Zdrowie Wadowice: Dawid, jak wyglądała Twoja droga do wymarzonego celu?

Dawid: W młodości wiele razy próbowałem schudnąć, korzystając z pomocy różnych dietetyków, jednak brak determinacji sprawiał, że wszystko kończyło się niepowodzeniem. Dopiero gdy zaczęły się pojawiać problemy zdrowiem , czy nawet podczas gry w piłkę, przez co źle czułem się w swojej skórze, postanowiłem zmienić coś w swoim życiu. I tak trafiłem pod skrzydła Pani Eweliny, dietetyczki Projekt Zdrowie w Wadowicach.

Projekt Zdrowie Wadowice: Jak wspominasz początki swojej kuracji w naszym centrum?

Dawid: Nie były trudne, ponieważ miałem wsparcie rodziny oraz przyjaciół. Cotygodniowe spotkania z dietetykiem, dobre słowo asystentki oraz systematyczne spadki wagi bardzo mnie motywowały.

Projekt Zdrowie Wadowice: Czy zdarzały się jakieś gorsze momenty?

Dawid: Niestety tak. Około 3 miesiąca, waga już tak nie „spadała”, ponieważ dopadł mnie kryzys. Miałem dosyć ciągłych wyrzeczeń. Jednak przypomniałem sobie o tym, co postanowiłem na początku i stwierdziłem, że dam radę i wytrwam. Wszystko wróciło do normy-znów traciłem zbędne kilogramy i zbliżałem się do upragnionego celu.

Projekt Zdrowie: W jakiej formie jesteś w chwili obecnej?

Dawid: Teraz moje życie wygląda zupełnie inaczej: mam mniej ograniczeń, lepiej się czuję, wiem jak mój organizm reaguje na poszczególne produkty, co za tym idzie jak utrzymać wagę, jakich błędów żywieniowych unikać. Dzięki pracy nad sobą umocniłem się psychicznie i dowartościowałem się.

 

Dawid udowodnił sobie i innym, jak ważne jest utrzymanie zdrowej wagi.

Jeśli chcesz tak jak nasz bohater zawalczyć o swoje zdrowie, umów się na spotkanie z naszym dietetykiem już dziś!

Polskie Centra Dietetyczne

Projekt Zdrowie

al. M.B. Fatimskiej 33

34-100 Wadowice

Tel. 698 781 991

Komu
pomagamy

Nasi partnerzy